21.11.2017 - Zarządzanie procesami - everPROGRESS

Podniesienie efektywności działania i automatyzacja wybranych procesów biznesowych stała się obecnie kluczem do sukcesu rynkowego organizacji. Aby spełnić te wymagania oferujemy zintegrowaną platformę BPMN pozwalającą na definiowanie i zarządzanie projektami, modelowanie dowolnych procesów biznesowych i ich systemową obsługę, gromadzenie wiedzy i informacji oraz wsparcie komunikacji w organizacji.

Czytaj więcej...

21.11.2017 - Automatyczne generowanie dokumentów - HotDocs

 

logoHD

System HotDocs realizuje automatyczne tworzenie dokumentów o dowolnie skomplikowanej strukturze i zawartości. Jest przeznaczony dla firm, w których pracownicy istotną część swojego czasu poświęcają na opracowywanie dokumentów, tworząc je, wysyłając do swoich klientów, kontrahentów lub współpracowników.
Tam gdzie zwykły szablon nie wystarczy i pracownik musi sam, manualnie dostosowywać kolejną umowę generalną, pismo underwriting'owe, indywidualne warunki ubezpieczenia korporacyjnego do wymagań kolejnego klienta, itp. – HotDocs zamienia pracę ręczną na automatyczną, znacznie skracając czas tworzenia dokumentu.

Czytaj więcej...

21.11.2017 - Wiedza w organizacji - Clever Nelly

logo CNClever Nelly – to rozwiązanie, dzięki któremu wiedza merytoryczna, techniczna, wybrane zagadnienia a także świadomość bezpieczeństwa będzie w organizacji zawsze na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...

21.11.2017 - Wytwarzanie oprogramowania

Nasz zespół na Państwa życzenie napisze „od zera” oprogramowanie dedykowane zgodnie z wymaganiami. Posiadamy około 50 wykwalifikowanych osób programujących w JAVA.

Czytaj więcej...

21.11.2017 - Monitorowanie środowiska IT - MonIT

Pewność dostępności i ciągłości usług informatycznych gwarantuje MonIT - skalowany system monitowania, który:

  • daje pełen obraz środowiska IT,
  • prezentuje dostępność i wydajność zasobów IT,
  • informuje użytkowników o przerwach
  • zawiera predefiniowane KPI do diagnozowania stanu infrastruktury i aplikacji.
Czytaj więcej...

21.11.2017 - Automatyczne testy - ATA Studio

W dużych i średnich organizacjach realizacja testów oprogramowania w sposób ręczny jest obecnie nie do przyjęcia. Aby zachować jakość produktów, a jednocześnie dynamikę i efektywność wprowadzania konieczne jest stosowanie automatów do realizacji testów integracyjnych i testów regresji.

Czytaj więcej...

21.11.2017 - Zarządzanie projektami i ryzykiem - Projekt+

Zakończenie projektów biznesowo-informatycznych w zadanym czasie i założonych ramach finansowych, spełniających cel przedsięwzięcia, jest jednym z elementów, który nasi Klienci bardzo cenią. Realizujemy projekty biorąc na siebie odpowiedzialność za efekty końcowe lub wspieramy projekty u Klientów wcielając się w zdefiniowane role gwarantując wspólny sukces.

Czytaj więcej...

21.11.2017 - Plany operacyjne w IT - DoIT

DoIT – Zarządzanie operacjami

DoIT efektywnie wspiera proces zarządzania operacjami niezbędnymi do utrzymania systemów informatycznych. Elastyczność narzędzia pozwala na jego wdrożenie w każdej organizacji, która posiada zdefiniowane usługi utrzymania zasobów IT oraz procedury opisujące działania w tym obszarze. Na ich podstawie DoIT automatycznie tworzy okresowe plany operowania i administrowania, nadzoruje właściwą ścieżkę akceptacji, przydziela zadania wykonawcom, monitoruje oraz rozlicza ich terminową realizację.

Czytaj więcej...